This widget could not be displayed.
This widget could not be displayed.
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

VoLTE and VoWiFi doesn't work

kornel_r
Star II

Zenfone 10/ Android 14 Poland operators my sims work on VoLTE and VoWiFi in another phone but doesn't work in Nju mobile/Orange

12 REPLIES 12

Akurat suwaki głośności mam ustawione z oryginalnego androida. Poza tym nie widzę jakichś bugów. Ostatnio miałem problem z wifi, mimo połączenia z routerem Internet prawie nie działał, albo miał prędkości typu 20 kb/s. Nie pomagało resetowanie sieci, ani restartowanie telefonu. W końcu udało mi się to naprawić przez wyłączenie telefonu, zaczekanie kilku minut i dopiero włączenie.

Problemy jakie dostrzegłem ostatnio: -ograniczenie prędkości połączenia z internetem do kilkunastu kilobajtów, rozwiązanie to jak Krzysztof pisał reset lub wyłączenie i ponowne włączenie sieci 5g

-po przejściu na pobieranie danych w roamingu nie potrafił wrócić do macierzystej sieci, też wyłączenie i włączenie 5g pomogło 

A macie włączoną opcję Always on Display? Googlowałem to, nie da się w żaden sposób tego rozjaśnić. Ekran jest przygaszony/przyciemniony. Ostatnio zauważyłem też, że jak się ładuje i jest wyłączony to nie jest przetłumaczone na polski. Mam wersję 16/512 i imho jak na smartphona z tej półki cenowej, flagowca, to system ma sporo niedociągnięć 😕 To co pisałem wcześniej - na nakładce Asusa nie da się w trybie cichym słuchać muzyki, toć to wstyd jak ch0y. Poprzedni Redmi Note 8 Pro był średniakiem, kupiony 3 lata temu za 700-800 zł i nie miał takich błędów.