This widget could not be displayed.
This widget could not be displayed.
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

VoLTE and VoWiFi doesn't work

kornel_r
Star II

Zenfone 10/ Android 14 Poland operators my sims work on VoLTE and VoWiFi in another phone but doesn't work in Nju mobile/Orange

12 REPLIES 12

Tak, znam tą metodę, przy czym po uruchomieniu ponownie telefonu trzeba kod wpisać każdorazowo. Zdecydowanie lepszą opcją było by odblokowanie funkcji przez operatora.

Orange to jest patologiczna sieć pod tym względem i tyle, w T-Mobile, Play i Plus działa VoLTE/VoWiFi od premiery na tym telefonie, testowałem wszystkie te sieci, tymczasem Orange po roku dalej twierdzi, że coś nie jest dostosowane. Zenfone 8 z kodem działa poprawnie od 3 lat, już 2 lata temu pisali, że pracują nad jego dodaniem, a nie ma go do tej pory. 

malybaku
Star II

Miło spotkać użytkowników Zenfona 10 z Polski 🙂 Jakie pierwsze wrażenia Panowie? Jakieś protipy? Korzystacie na czystym androidzie czy z nakładki Asusa? 

Dla mnie ok, wszystko działa jak trzeba, a bateria trzyma długo. Brakuje mi tylko kodeka EVS podczas rozmów, dźwięk nie jest taki czysty jak w innych telefonach Samsung, Xiaomi, Motorola, Realme czy Iphone.

Nie zauważyłeś żadnych bugów? Np tego, że w nakładce Asusa w trybie cichym nie da się słuchać muzyki? W momencie, w którym dajesz głośniej, tryb cichy się wyłącza. Trzeba przejsć na nakładkę z czystym androidem, żeby nie było tego błędu.