This widget could not be displayed.
This widget could not be displayed.
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

VoLTE and VoWiFi doesn't work

kornel_r
Star II

Zenfone 10/ Android 14 Poland operators my sims work on VoLTE and VoWiFi in another phone but doesn't work in Nju mobile/Orange

12 REPLIES 12

kornel_r
Star II

Hello,

The Polish operator Njumobile/Orange does not have Zenfone 10 in the list of phones supporting network functionalities:(

Aye aye my polish homie! I`ve Zenfone 10 & Njumobile SIM card and its working 😉 Type this *#*#3642623344#*#*
Do NOT copy this into your dialer. When You will type last " * " what you typed should disappear. Then go to Settings --> Network and Internet --> Connections --> and at the very bottom you should see the Wifi Calling option. Turn it on and enjoy =] Poland strong 

kornel_r
Star II

Orange odpisał: "Dzień dobry, niestety nie wszystkie telefony wyprodukowane przez producentów z funkcjami WiFi Calling i VoLTE są od razu fabrycznie dostosowane do współpracy z siecią operatorów w tym zakresie. Jest to nadal na tyle specyficzna usługa, że wymaga wdrożenia konkretnego modelu do współpracy z siecią poszczególnych operatorów. Nie oznacza to, że ten telefon jest kompletnie wykluczony ponieważ pracujemy nad wdrożeniem również tego telefonu.To tylko kwestia czasu ale na chwilę obecną nie mamy jeszcze konkretnego terminu tak żebyśmy mogli Pani już dzisiaj czy w najbliższych dniach podać. Liczymy na wyrozumiałość. Jeśli byłaby możliwość wymiany telefonu to polecamy któryś model z tych, które już są przystosowane i wdrożone do współpracy z siecią."

Próbowałeś to zrobić? Mam zenfona 10 od 2 tygodni i jestem Nju - Wifi Calling i VoLTE działają. To co opisałem poprzednio znalazłem na forum. "U mnie działa". Wiem, że Zenfona 10 nie ma na liście, co nie zmienia faktu, że wklepanie tego kodu odblokowuje tę funkcję w ustawieniach. 




https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiFiJmg-ueHA...