This widget could not be displayed.
This widget could not be displayed.
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

WiFi Calling/VoLTE in Poland(Play)/Europe/Elsewhere

adrkli
Star III

Hi. 

I got a question to the Asus team. 

Are you guys doing anything to fix the situation that we can't use WiFi Calling/VoLTE?

I'm generally happy with the phone. I hope my next phone will be Asus too, but lack of Wi-Fi Calling and VoLTE can be more problematic for users over time. 

18 REPLIES 18

Zobacz czy ci się telefon w nocy nie zrestartował, mój czasem tak robi bez zapowiedzi (pewnie jakieś mniejsze aktualizacje), i wtedy muszę od nowa wpisać kod i odblokować.

Btw kiedy Orange pisał, że działa? Jak an razie to napisali z tego co widziałem jedynie, że pracują nad wdrożeniem.

ja mówie o orange na karte, działa tylko wifi, volte przestało już jakiś czas działać, mimo że ten wklejony sms to był odemnie, niestety orange to ściemniacze, chyba znów będę musiał pisać reklamacje(jedna już poszła i już zmiana narracji) prędzej wymienie telefon niż asus z orange coś ruszy, ale próbować warto wkoncu to jawne oszustwo.

No to w tym screenie z tego tematu pisali jedynie, że pracują nad wdrożeniem, ale certyfikacji jeszcze nie ma 😕

ZenBot
Community Manager
Community Manager
Thread automatically closed due to inactivity. If the reported issue has not been resolved or you require further assistance from one of our moderators, please create a new thread and we will be with you shortly.