This widget could not be displayed.
This widget could not be displayed.
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Globalna sprzedaż Asusa zenfone 6

krewniak19
Rising Star II
Drogi Asusie,chciałem spytać kiedy będzie ogólnie dostępna sprzedaż produktu globalnie,bo do tej pory oprócz pojedynczych sztuk telefon jest niedostępny w sklepach,piszę z Polski i bardzo chciałbym dokonać zakupu ale towaru brak,a po incydentach z zepsutą płytą główną nie chcę ryzykować i sprawdzać pojedynczych sztuk,jeden z powodu awarii musiałem już oddać z powrotem,pozdrawiam i oczekuję rzetelnej odpowiedzi

Dear Asus, I wanted to ask when the product will be available globally, because so far, apart from individual pieces, the phone is not available in stores, I write from Poland and I would love to make a purchase, but the product is missing, and after incidents with a broken motherboard I do not want to risk and check individual pieces, one because of a failure I had to give back, greetings and I expect a reliable answer
7 REPLIES 7

Krzysiek
Star II
Cześć
Zenfone 6 jest dostępny u oficjalnego dystrybutora w Polsce (jest nim firma Komputronik), poszukaj na allegro, sam kupiłem ok. 3 tyg temu, używam softu w aktualizacji .189 i jak na razie wszystko ok.
Pozdrawiam



krewniak19
Rising Star II
Krzysiek dzięki i wiem że jest w Komputroniku,mediaexpert czy xkomie ale fizycznie w sklepach ich nie ma,to było celem mojego pytania,wiem że przez zamówienia i wysyłkę dostanę
Krzysiek thanks and I know it's in Komputronik, mediaexpert or xkomie but physically they are not in stores, that was the purpose of my question, I know that I will get through orders and shipping

krewniak19
Rising Star II
Thanks Colorsage