cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Armoury crate problém s kalibraci myši po aktualizaci a nejde nastavit DPI

ToNechceš
Star II

Mám problém. Koupil jsem si novou podložku Moonstone Ace L a nemůžu vůbec nastavit kalibraci myši. Viz video. ( S myší hejbu jak mám, ale ta nereaguje jen na vteřinu se hned během testu , před dvěmi měsíci to šlo, když jsem měl jinou podložku ) teď si koupím drahou podložku a je nepoužitelná, protože jak je sklo bez kalibrace se nedá nastavit. Po smazání aplikace už nemůžu připojit ani sluchátka Rog centra wireless. Fakt už to přestávám dávat. Rog 8 Pro co jsem koupil taky problémy a teď tohle. 

6 REPLIES 6

Aureliannn_ASUS
Moderator
Moderator

Hi @ToNechceš ,

according to your question, may I ask if you are currently experiencing any issues with the ROG Gladius III Wireless mouse not functioning properly? 

Have you confirmed that the mouse firmware is updated to the latest version? 

Is this issue only happening when using it with the Moonstone Ace L mouse pad? 

If you use the mouse on a different surface or directly on the desk, does the issue still occur? 

Have you tried using the official Armoury Crate uninstall tool to uninstall the software and then reinstall it? Please try this step first to see if it resolves the issue.

https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/mb/14Utilities/Armoury_Crate_Uninstall_Tool.zip?model=ROG%20GLADI...

May I ask what mode you are using to connect the mouse? 

Does the issue occur in all three connection modes (wireless 2.4GHz RF, Bluetooth, wired USB)? 

Kindly confirm. If you have confirmed that the firmware is updated and have reinstalled the software, but the issue still persists, we recommend sending the mouse to the nearest official service center for engineers to assess the problem. 

Thank you.

Zdravím. 

Problém s myší není žádný jen ta Kalibrace nejde . Jen Armoury Crate zlobí. Už nejdou připojit ani sluchátka Rog Centra Wireless po odinstalování aplikace a nová instalace. Armoury crate mám aktuální. Všechny  ovladače jsou aktuální.  

Ještě doplním. Použil jsem jak kabel tak 2.4ghz 

 

Celé jsem to smazal přes ten program od vás a po opětovné instalaci se stáhli aktualizace a jediný co jde jsou sluchátka Centra Wireless, ale myš stále nejde kalibrovat. Při kalibraci se myš nehýbe.

Přitom všude se hýbe normálně než dám kalibrovat.

Nejde přidat podložka Moonstone Ace L do přednastavených podložek ve výběru ? 

Bez podložky se hraje dobře , ale jak dám podložku je to nepřesné. Takže jsem asi jen vyhodil peníze , když ji nemohu použít 😬