This widget could not be displayed.
This widget could not be displayed.
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Zenfone 10 nie mogę włączyć telefonu

andrzejboro3084
Star II

Nie mogę włączyć telefonu. Nie działa długie przytrzymanie przycisku. Telefon normalnie działał a gdy chciałem go odblokować zero reakcji. Gdy podłączyłem do ładowania ekran się nie uruchomił ale odczuwalnie plecki są ciepłe czyli prawdopodobnie ładuje się. Pół roku temu podobna sytuacja - zero reakcji przy próbie włączenia, resetu długim trzymaniem przycisku zasilania oraz próbie ładowania. Byłem na wczasach. Po kilku dniach gdy wróciłem i podłączyłem do ładowania telefon ,, ożył '' na ekranie ikona ładowania od 1% baterii. Wygląda to tak jakby zawiesił się na dobre a tylko rozładowaniem baterii można go uruchomić. Brak możliwości wyjęcia baterii to spory problem a wysyłka na serwis to pewna utrata wszystkich danych nie zapisanych w kopii. Pytanie dlaczego tak się dzieje i jeżeli uda się ponownie włączyć to czy serwis znajdzie problem w prawidłowo działającym telefonie. Bo przez pół roku miałem wrażenie że był to tylko jednorazowy przypadek.

1 ACCEPTED SOLUTION

Accepted Solutions

Mansi_ASUS
Moderator
Moderator

Hey @andrzejboro3084,

Have you tried pressing down on the lower volume button and power button? If it still doesn't work, I'd recommend you contact your nearest ASUS service center and get your device examined.

View solution in original post

4 REPLIES 4

Mansi_ASUS
Moderator
Moderator

Hey @andrzejboro3084,

Have you tried pressing down on the lower volume button and power button? If it still doesn't work, I'd recommend you contact your nearest ASUS service center and get your device examined.

Tak próbowałem kombinacji przycisków i nie było reakcji. Poczekam kilka dni aż bateria się rozładuje (było ok 20% naladowania kiedy się zawiesiła) i może uda się uruchomić telefon po tym czasie tak jak to było pół roku temu. Z serwisem się skontaktuję ale wolałbym nie utracić wszyskich danych z telefonu wysyłając na serwis

sprobuj podlaczyc pod monitor zewnetrzny. moze uda sie reanimowac go albo pod PC i uda sie Ci sie dane odzyskac jakos. 

telefon wibruje po podlaczeniu do pradu? albo przy wlaczeniu?

Udało mi się włączyć telefon używając kombinacji przycisku głośności i wyłączenia. Działa prawidłowo. Mogłem źle użyć tej kombinacji wcześniej przez wciśnięcie przycisków w odstępie czasu, dlatego nie zadziałało to prawidłowo wczesniej. Dziękuję za pomoc