This widget could not be displayed.
This widget could not be displayed.
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

17.07.2020 Aktualizacja aparat fotograficzny przestał działać poprawnie

pawelbmwbmw
Star I
Po dzisiejszej aktualizacji Asus rog phone 2 przestał działać poprawnie aparat fotograficzny. Objawia się to tym że przy robieniu zdjęć lub kręceniu filmów obiektyw tylnej kamery zaczyna wibrować przez co nie da złapać się ostrości i wszystko wychodzi rozmazane.

8 REPLIES 8

pawelbmwbmw
Star I
Z inną aplikacją aparatu występuje ten sam problem.

ronald1985
Community Legend I
Polish:
Dla mnie brzmi to jak problem ze sprzętem i może być konieczna wizyta w centrum serwisowym. Ale prawdopodobnie chcesz poczekać, aż inni lub moderatorzy zobaczą, czy mają inne sugestie.
English:
To me, it sounds like a hardware problem and may need to visit a service centre. But you probably want to wait for others or moderators to see if they have other suggestions.

pawelbmwbmw
Star I
Masz rację przypomniałem sobie że dzień wcześniej spadł z łóżka na lenteks (podłogę z gumy). Nie spodziewałam się że upadek telefonu w etui na gumową podłogę z wysokości 40cm może mieć takie skutki. Wygląda na to że kamera w tym telefonie jest zrobiona z waty cukrowej. Dobrze że szerokokątna działa poprawnie głównie z niej korzystam ponieważ o wiele lepiej stabilizuje filmy. Sorki że zawracałem głowę, jak będzie się dało to usunę temat.

ronald1985
Community Legend I
Polish:
Możesz zostawić ten post tutaj i masz prawo opublikować tutaj, aby najpierw zapytać.
Engish:
It's fine to leave the post here and you are right to post on here to ask first.