This widget could not be displayed.
This widget could not be displayed.
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Zenfone 8 finally dead

lukasz_szabelsk
Rising Star II
Hi everyone,
Just to let you know my Zenfone dead at boot screen. I think that I don't want to repair it. Maybe I'll use hammer
20221006-113151-7e2.jpg
That was shittiest phone of my life.
Now back on my old LG.
Cheers
16 REPLIES 16

lukasz_szabelsk
Rising Star II
Telefon leży uceglony na dnie szuflady. Niby był na gwarancji ale nie chciałem żeby ktoś kto go ode mnie kupi po naprawie rzucal inwektywami w moją stronę gdy się przekona jakie to cudo

cytrus224
Rising Star I
lukasz.szabelski

Telefon leży uceglony na dnie szuflady. Niby był na gwarancji ale nie chciałem żeby ktoś kto go ode mnie kupi po naprawie rzucal inwektywami w moją stronę gdy się przekona jakie to cudo


View post
Zawsze jest opcja oddania na rękojmie i poproszenie o zwrot pieniędzy.

Cyslawo
Rising Star II
lukasz.szabelski

Telefon leży uceglony na dnie szuflady. Niby był na gwarancji ale nie chciałem żeby ktoś kto go ode mnie kupi po naprawie rzucal inwektywami w moją stronę gdy się przekona jakie to cudo


View post
Jak masz dowód zakupu to odkupie za 500zl, po co ma leżeć w szafce.

lukasz_szabelsk
Rising Star II
cytrus224

https://zentalk.asus.com/en/discussion/comment/235888#Comment_235888

Zawsze jest opcja oddania na rękojmie i poproszenie o zwrot pieniędzy.


View post
Telefon brany na fv na firmę, także dupa

TR_simpZ
Star III
Hold power button and volume down button simultaneously. It will turn off. Then, you can safely reboot the phone.
This phenomenon also happened to me when I plug to my car Android Auto too quickly sometimes (my car infotainment system needs a few seconds to be fully ready). I already experienced it twice but I am able to reboot it fine with the power button and volume down button combo.